Новини«Нова пошта» безкоштовно доставляє книжки видавництва «Vivat», чию друкарню...

«Нова пошта» безкоштовно доставляє книжки видавництва «Vivat», чию друкарню знищили росіяни

-

«Нова пошта» безкоштовно доставляє книжки видавництва «Vivat», чию друкарню знищили росіяни

«Нова пошта» безкоштовно доставлятиме книги від видавництва «Vivat». Таким чином компанія сподівається підтримати типографію «Фактор-Друк», чию друкарню зруйнували росіяни під час чергової атаки на Харків. Про ініціативу повідомила пресслужба «Нової пошти».

Протягом місяця, від 24 травня по 30 червня, «Нова пошта» не зніматиме з клієнтів оплату за доставку книг видавництва «Vivat». Ініціатива діятиме для всіх типів доставок – у відділення, на поштомат та на адресу. Також покупцям не потрібно буде сплачувати комісії за оголошену вартість, пакування чи доставку у село/селище.

23 травня ворог завдав удару по типографії «Фактор-Друк» у Харкові. Ця типографія – одна з найбільших у Європі, там друкували книги практично для всіх українських видавництв. Зокрема, «Vivat», яке входить до групи компаній «Фактор».

Власник поліграфічного комбінату Сергій Політучий вже повідомив, що книговидавничу галузь очікує скорочення потужності друкарень на 30-40% через знищення виробництва, а для його відновлення конче необхідна підтримка держави і міжнародної спільноти.

Внаслідок обстрілу РФ загинули семеро українців, ще 16 осіб отримали поранення, згоріло 50 тисяч книг.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам