НовиниВ окупованому Мелітополі ціни на медикаменти зросли в 3-4...

В окупованому Мелітополі ціни на медикаменти зросли в 3-4 рази, на продукти – у 2-5

-

В окупованому Мелітополі ціни на медикаменти зросли в 3-4 рази, на продукти – у 2-5

Окупанти спровокували гуманітарну катастрофу в Мелітополі – ліки стали дорожчими у 3-4 рази, а продукти та засоби гігієни – у 2-5 разів.

Про це в ефірі національного телемарафону розповів мер Мелітополя Іван Федоров. За його словами, російські військові заблокували постачання гуманітарної допомоги на тимчасово окуповану територію. Тому людям доводиться купувати медичні засоби у 3-4 рази дорожче, ніж вони коштують в аптеках на підконтрольних Україні територіях.

Також Федоров зазначив, що в місцевих лікарнях медикаменти у дефіциті, немає навіть фізрозчинів. Палати переповнені. На 180 ліжко-місць мелітопольської лікарні припадає 200 пацієнтів, серед яких поранені окупанти. Морги зайняті вбитими російськими військовими.

«Росіяни закрили людям виїзд у підконтрольне Україні Запоріжжя, тож кваліфікована медична допомога надається лише у Криму. Але для мешканців з окупації або виставляють ціни у доларах, або вимагають російський медичний поліс, який складно оформити навіть із російським паспортом»,  сказав Федоров.

Продукти та засоби гігієни в окупованому Мелітополі подорожчали у 2-5 разів, якщо порівнювати з лютим 2022 року. Ціни вищі, ніж у Москві, каже мер міста.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам