Новини«Запоріжсталь» запровадив програму грошової мотивації для молоді

«Запоріжсталь» запровадив програму грошової мотивації для молоді

-

«Запоріжсталь» запровадив програму грошової мотивації для молоді

Мотиваційна програма для молодих фахівців, які обрали для себе «Запоріжсталь» або інші підприємства Метінвесту, як перше робоче місце, передбачає виплату 50 тисяч гривень додатково до зарплати і премії.

Комбінат «Запоріжсталь» – активний роботодавець у Запоріжжі одним з головних напрямів кадрової політики якого є залучення та закріплення на підприємстві молодих спеціалістів.

На «Запоріжсталі» мультивіковий колектив. Кожен четвертий співробітник на комбінаті – молодь у віці до 35 років. Саме поєднання свіжих інноваційних ідей молоді з мудрістю і життєвим досвідом досвідчених фахівців покращує продуктивність і результати бізнесу.

«На підприємстві діє широкий комплекс інструментів залучення молоді: профорієнтаційна робота в навчальних закладах, різноманітні програми, спрямовані на розкриття потенціалу молодих працівників і їхнього професійного зростання, освітні корпоративні проєкти, адаптація нових співробітників, програми з підтримки ініціатив молодих фахівців у соціальній та громадській сферах діяльності підприємства», – зазначив директор з персоналу «Запоріжсталі» Максим Педь.

Почни кар’єру в Метінвесті – отримай бонусні 50 тисяч гривень

З травня на «Запоріжсталі» та інших підприємствах Групи Метінвест стартувала мотиваційна програма для випускників професійно-технічних навчальних закладів, коледжів, технікумів та університетів «Перше робоче місце».

Розповсюджується програма на випускників, які закінчили навчання та отримали диплом не раніше 2022 року, не мають офіційного досвіду роботи, після 3-го травня 2024 року працевлаштуються на підприємстві Метінвесту в Україні.

Виплата працевлаштованому випускнику бонусних 50 тисяч гривень відбуватиметься протягом року роботи за умови дотримання правил промислової безпеки та відсутність дисциплінарних порушень.

Дізнатися детально про програму «Перше робоче місце» можна у відділу кадрів підприємства: м. Запоріжжя, Південне шосе, 72 або за телефоном +38 095 800 98 30. Про перелік вакансій зокрема для молоді – більше за телефоном +38 067 613 92 07.

 

 

 

 

 

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам