Уряд тимчасово звільнив від перевірок нерухомість українських підприємств, яка постраждала через російські обстріли. Це дозволить бізнесу швидше розпочати відновлення пошкоджених об’єктів.
Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.
Згідно з рішенням, перевірки не проводитимуть щодо нерухомості, яка була зруйнована або пошкоджена внаслідок бойових дій. Також вони не стосуватимуться об’єктів, розташованих на територіях активних чи можливих бойових дій, тимчасово окупованих територіях, а також на землях ризикованого землеробства або ділянках, забруднених чи ймовірно забруднених вибухонебезпечними предметами.
За словами Свириденко, так бізнес зможе зосередитися на відновленні обʼєктів, а не на проходженні контрольних процедур.
Водночас державний контроль зберігається там, де йдеться про життя і здоров’я людей, захист довкілля, безпеку держави й виконання міжнародних зобов’язань.

