Вночі 24 серпня та вранці 25 серпня російські війська атакували Запоріжжя ударними безпілотниками та керованими авіабомбами. Загинули двоє людей.
Про це повідомили голова Запорізької ОВА Іван Федоров і Запорізька обласна прокуратура.
Близько 23:45 24 серпня російські безпілотники пошкодили багатоповерхівку. На восьмому поверсі загорівся балкон. Рятувальники швидко загасили пожежу – її площа становила один квадратний метр. Люди не постраждали.
В іншому місці пошкоджені будівлі СТО та торговельні павільйони. Також загорілися легкові автомобілі та нежитлові приміщення. Пожежа охопила 1330 квадратних метрів.
Близько 4:00 25 серпня російські військові атакували Запоріжжя керованими авіабомбами. Загинули двоє людей.
Унаслідок удару пошкоджені об’єкти цивільної інфраструктури та проїзна частина дороги. Також виникла пожежа на відкритій території.

