НовиниКаховську ГЕС можна відбудувати за 6-7 років після деокупації...

Каховську ГЕС можна відбудувати за 6-7 років після деокупації – «Укргідроенерго»

-

Каховську ГЕС можна відбудувати за 6-7 років після деокупації – «Укргідроенерго»

На відбудову Каховської ГЕС піде 6-7 років після повної деокупації. Таку заяву зробив генеральний директор «Укргідроенерго» Ігор Сирота.

«За попередніми розрахунками, відбудувати станцію можливо за 67 років, але перед цим потрібно деокупувати територію. Тоді ми зможемо осушити місце, де відбувся підрив, провести обстеження, демонтувати зруйновані споруди та конструктиви Каховського гідровузла. А далі вже приступити до безпосередньої відбудови станції», — розповів Сирота.

За його словами, наразі важко спрогнозувати якою буде станція, адже досі невідомо, наскільки критичною є ситуація з конструктивами та розмиванням дна біля Каховської ГЕС.

Також Ігор Сирота додав, що фахівці «Укргідроенерго» щодня працюють над відновленням інших станцій: «Ми  тримаємо свій фронт робіт, проте нині не можемо зрівнятися із захисниками, які стоять на військовому фронті – на першій лінії оборони. Наше завдання – робити все те, що можемо в енергетичній галузі, аби наші військові на передовій були забезпечені усім необхідним».

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам