НовиниЗапорізька мерія пропонує побудувати канатну дорогу через Хортицю

Запорізька мерія пропонує побудувати канатну дорогу через Хортицю

-

Запорізька мерія пропонує побудувати канатну дорогу через Хортицю

8 лютого на Японсько-Українському бізнес-форумі, який проходив у Токіо, запорізька делегація презентувала низку проєктів, спрямованих на розвиток логістики нашого міста. Зокрема, йдеться про будівництво канатної дороги, створення соціального таксі та збільшення кількості громадського електротранспорту на дорогах Запоріжжя.

На думку представників міської ради Запоріжжя, вже зараз можна втілити в життя наступні логістичні проєкти:

  • будівництво канатної дороги, яка має об’єднати два береги Дніпра через острів Хортиця. У міській раді переконані, що таке рішення зменшить затори в місті та стане екологічною альтернативою транспортних засобів;

«Впровадження канатної дороги у Запоріжжі має важливе значення для покращення міського сполучення, зокрема між островом Хортиця та центром міста. Це інноваційне транспортне рішення зменшить затори на дорогах, покращить враження у туристів та забезпечить швидку, екологічно чисто альтернативу доїзду на роботу, що сприятиме загальному розвитку міста. Ми потребуємо 4,5 кілометри канатної дороги орієнтовною вартістю 17 мільйонів доларів США», — заявили в міськраді.

  • створення соціального таксідля людей похилого віку, людей з інвалідністю або маломобільних людей;

Зазначається, що запуск служби соціального таксі дозволить спростити життя маломобільним особам (людям, які відчувають труднощі при самостійному пересуванні – ред.). Це значно розширить їхній доступ до основних послуг, покращить їхню незалежність та сприятиме їхній соціальній інтеграції, що зробить місто більш доступним та справедливим для всіх його жителів. Для цього потрібно 4 спецавтівки.

За даними мерії, 34% населення Запоріжжя – це люди похилого віку, люди з інвалідністю або маломобільні особи.

  • збільшення громадського електротранспорту– для цього необхідно 50 тролейбусів або ж гібридних електробусів та чотири зарядні станції для них.

«Це екологічний та ефективний варіант транспортування, який розвязує екологічні проблеми міста, повязані з промисловим забрудненням», — кажуть посадовці.

До війни місто обслуговувало близько 920 автобусів великої вантажності різних класів. Сьогодні на обслуговуванні Запоріжжя знаходиться приблизно 415 автобусів та 36 тролейбусів, які щоденно курсують вулицями міста.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам