НовиниУкраїна вимагає скликати Радбез ООН через намір Путіна розмістити...

Україна вимагає скликати Радбез ООН через намір Путіна розмістити ядерну зброю в Білорусі

-

Україна вимагає скликати Радбез ООН через намір Путіна розмістити ядерну зброю в Білорусі

Україна вимагає скликати Радбез ООН, через наміри Росії розмістити тактичну ядерну зброю в Білорусі. Про це toriyi-bilorusi-taktichnu-yadernu-zbroyu” target=”_blank” rel=”nofollow noopener”>повідомляє Міністерство закордонних справ.

«Останні заяви РФ щодо намірів розмістити на території Білорусі тактичну ядерну зброю є черговим провокативним кроком злочинного путінського режиму, що підриває засади Договору про нерозповсюдження ядерної зброї, архітектуру ядерного роззброєння та систему міжнародної безпеки у цілому», — зазначають у МЗС.

Також МЗС звернулося до білоруського народу з закликом не допустити реалізації злочинних намірів РФ на їхній території, адже це остаточно перетворить країну на заручницю Москви.

«Звертаємося до держав G7 і ЄС з проханням, попередити білоруську владу про наслідки для Білорусі у разі її згоди прийняти на своїй території тактичну ядерну зброю від Росії», — йдеться у заяві профільного міністерства.

Окрім того, Україна заявила, що очікує на ефективні дії щодо протидії ядерному шантажу Кремля з боку Великої Британії, Китаю, США та Франції, як постійних членів Ради Безпеки ООН, які несуть особливу відповідальність за недопущення погроз агресії з використанням ядерної зброї.

«Світ має об’єднатися проти того, хто ставить під загрозу майбутнє людської цивілізації», — підсумували в пресслужбі міністерства.

 

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам