НовиниВ українських школах можуть з'явитися уроки довійськової підготовки й...

В українських школах можуть з’явитися уроки довійськової підготовки й тактичної медицини

-

В українських школах можуть з’явитися уроки довійськової підготовки й тактичної медицини

В українських школах можуть з’явитися заняття з довійськової підготовки і тактичної медицини. Наразі розробляється концепція таких занять.

Про це в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна» розповів голова комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.

Над змістом та наповненням дисциплін працює Інститут модернізації змісту освіти. Також вирішується, хто зможе викладати такі дисципліни. На думку нардепа, частково викладання могли б взяти на себе ветерани війни або представники тероборони.

«Тоді там будуть і основи тактичної медицини, і основи тактичної підготовки і так далі. Крім того, зауважу, що і для хлопців і дівчат все це потрібно однаково. Так чи інакше може різнитися програма, але по суті вона має бути однаковою, тому що і хлопці повинні розбиратися в медицині, і дівчата повинні мати навички поводження зі зброєю», — каже Сергій Бабак.

Також він вважає, що уроки з довійськової підготовки та тактичної медицини потрібно вводити з 8-9 класів, а не 10-11-их, бо частина дітей після дев’яти років навчання йде в професійну освіту.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам