НовиниВесняні канікули в школах України: коли розпочнуться та скільки...

Весняні канікули в школах України: коли розпочнуться та скільки триватимуть

-

Весняні канікули в школах України: коли розпочнуться та скільки триватимуть

Міністерство освіти і науки рекомендує навчальним закладам провести канікули у період з кінця березня до початку квітня.

При цьому кожна школа може самостійно вирішувати, коли саме учні йтимуть на відпочинок. Тут все залежить від епідеміологічної ситуації в країні, погодних умов, безпеки в регіоні тощо. Однак Міністерство освіти України надає загальні рекомендації для всіх шкіл, коли розпочинати і закінчувати канікули.

Отже, в Міносвіти рекомендують відпустити дітей на відпочинок з 27 березня до 2 квітня. Таким чином, тривалість канікул складатиме дев’ять днів. Для шкіл, ліцеїв та коледжів з триместровою системою рекомендують провести весняні канікули від 3 до 9 квітня 2023 року.

Однак рекомендованих дат будуть дотримуватися не всі школи. Наприклад, відомо, що в Луцьку школи вийдуть на весняні канікули від 20 до 27 березня 2023 року, в Черкасах школярі відпочиватимуть від 3 до 9 квітня 2023 року, а в Кременчуці (Полтавська область) відпочинок триватиме від 20 до 26 березня.

Також деякі школи вирішили взагалі не вводити 2023 року весняні канікули, оскільки їхні учні відпочивали на тиждень довше взимку. Наприклад, про такі випадки відомо у Чернівецькій та Черкаській областях.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам