Зеленський хоче призначити Тігіпко прем’єр-міністром України

0

Вчора ввечері, 25 лютого більшість ЗМІ опублікували інформацію про можливе призначення Сергія Тігіпко на посаду прем’єр-міністра замість Олексія Гончарука. Ще 17 січня нинішній прем’єр-міністр подав заяву про відставку, але президент України Володимир Зеленський не прийняв її. «Я подумав, і мне здається, що так буде правильно, тому я вирішив дати вам шанс, якщо ви усунете деякі моменти, які на сьогодні є важливими и дуже турбують наше суспільство», — прокоментував Зеленський.

Але зараз в ЗМІ потрапила інформація про те, що президент розглядає в якості прем’єр-міністра політика Сергія Тігіпко, який ще в 90-х роках став заступником голови правління комерційного банку «Дніпро», а пізніше займав посаду голови правління «Приватбанку». Цю інформацію було поширено в англомовному виданні «Kyiv Post». Кореспонденти звернулися з офіційним запитом до прес-секретаря адміністрації президента, але відповідь так і не отримали. Пізніше журналісти звернулися до прес-служби компанії Tigipko Group TAS з проханням прокоментувати цю інформацію, але їм теж ніхто не відповів.

Сьогодні зранку Володимир Зеленський офіційно підтвердив інформацію про те, що зустрічався з українським бізнесменом, колишнім міністром соціальної політики. Про це повідомили кореспонденти «Радіо Свободи». «Я дійсно веду співбесіди з різними людьми, і з паном Тігіпко я теж зустрічався. Це правда», — відмітив Володимир Зеленський.

В прес-службі АП відмовилися давати будь-які коментарі стосовно цієї зустрічі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь