На карантині: 3 українські кіношедеври, які має подивитись кожен

0

Цей рік не був схожим на інші. Ми менше ходили до кінотеатрів, але більше дивилися кіно вдома.

Українські фільми привозили нагороди з престижних фестивалів, а серіали допомагали пережити карантин. Розповідаємо про українські фільми 2020 року, які найбільше нам запам’яталися і сподобалися.

Мої думки тихі

Трагікомедія «Мої думки тихі» — кінострічка про молодого звукорежисера і його яскраву маму.

Під час шаленої мандрівки Карпатами їм трапляються місця під назвою Твін Пікс та Мулен Руж, контрабандисти, які довго і пронизливо мастять губи гігієнічною помадою, та прикордонники, які говорять зі смішним акцентом.

Фільм Антоніо Лукіча збирав повні зали у кінотеатрах, коли це ще було можна, отримав у прокаті майже 10 млн гривень, що для українського кіно чимало, і дві «Золоті Дзиґи» — премії Української кіноакадемії.

Кохання

Анімаційний фільм «Кохання» автора та режисера Микити Лиськова розповідає історію кохання за допомогою символів. Стрічка складається з епізодів, не пов’язаних між собою сюжетно і стилістично, які мають єдиний настрій та єдиний сенс. Дотепна історія-роздум про стосунки між людьми розкривається через звуки.

Короткометражна анімаційна стрічка «Кохання» вже взяла участь у більш ніж 20 міжнародних фестивалях в Україні та за кордоном і отримала низку перемог. Світова прем’єра відбулася на фестивалі анімаційного кіно в Ансі.

Прощавай, Головін!

За сюжетом, для головного героя Яна Головіна смерть батька — це шанс на нове життя за межами рідної країни. Коли він готується піти та попрощатися з сестрою, він змушений зіткнутися зі своїм рішенням — чому він завжди сліпо рухається вперед і що він залишає позаду.

Режисером картини виступив Мат’ю Ґрімар.  У 2020-му році стрічка перемогла на Одеському міжнародному кінофестивалі у номінації Найкращий короткометражний фільм.

Більше інформації дивіться тут!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь