Україна суттєво послаблює карантин

0

В Україні пом’якшили карантинні обмеження. Оновлено вимоги до проведення та участі у масових заходах, а також деякі питання перетину кордону, виходячи з сьогоднішніх протиепідемічних умов та потреб реагування.

Про це повідомив на своїй facebook сторінці Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Відповідні зміни закріплено постановою Кабміну №583 від 2 червня 2021 року, яка була опублікована у понеділок, 7 червня.

Тепер в Україні дозволено проводити масові заходи за участю більше однієї людини на чотири квадратних метри або заповненістю на дві третини місць.

При цьому кількість учасників заходів може бути не обмежена при наявності у всіх негативного результату тестування на COVID — 19 або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

Крім того, уряд узагалі скасував обмеження на кількість учасників масових заходів, якщо в усіх відвідувачів є негативний тест на коронавірус, який зробили не пізніше як за 72 години до події, або підтвердження повного курсу вакцинації.

Також Кабінет міністрів дозволив закладам харчування працювати цілодобово, виключивши пункт про заборону роботи після опівночі.

Для туристів, що приїджають в Україну необхідно мати страховий поліс та один з документів: негативний ПЛР тест на COVID-19 або негативний експресс тест антигена коронавірусу SARS-CoV-2, останній з варіантів – документ, що підтверджує вакцинацію.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь