Запорізькі спортсменки виграли чемпіонат Європи з пляжного волейболу

- Advertisment -

Запорізькі спортсменки виграли чемпіонат Європи з пляжного волейболу

Студентки ЗНУ Ангеліна Хміль і Тетяна Лазаренко сенсаційно виграли чемпіонат Європи з пляжного волейболу, серед спортсменів до 18 років. Проходили змагання в турецькому місті Ізмір. Волейболістки, котрі прибули на континентальну першість у статусі 31-го номеру Європейського рейтингу, впевнено подолали турнірну дистанцію до півфіналу, вигравши п’ять матчів (чотири з них із сухим рахунком 2:0).

У півфіналі спортсменки обійшли швейцарок. А у фіналі зустрілися із землячками — Ганною Чичельницькою та Дар’єю Романюк. У вирішальній битві дівчата переконливо довели, що пробилися до поєдинку аж ніяк не випадково. Хміль та Лазаренко одразу ж продемонстрували серйозність власних намірів і перемогли з рахунком– 21:18.

Натомість, наступний сет вийшов більш напруженим. Тож навіть коли запорізькому дуету вдалося вийти вперед – 18:14, чорноморський не «поплив» і спромігся скоротити відставання до мінімуму. Та все ж у кульмінаційний момент героїнею стала Хміль, котра обачливо перекинула блок Романюк – 21:19. Отже, рахунок став 2:0, Ангеліна й Тетяна сенсаційно виграли чемпіонат Європи! Срібло континентальної першості вирушило до Чорноморська. Крім того, успіх українських дівчат підтримали і хлопці – у змаганнях юнаків чемпіонати Європи стали Євген Бойко (Нова Каховка) / Владислав Омельчук (Рівне)

Додамо, що новоспечених чемпіонок Європи Ангеліну та Тетяну, тренують Василь Михайлович Букін та Любов Афанасіївна Букіна. За словами дівчат, від початку вони налаштовувалися на призове місце і на найвищий результат. Тож виправдали сподівання: не дарма працювали цілий рік. Найскладнішим був фінальний поєдинок за перше місце, в ньому спортсменки неодноразово грали і йщли на одному рівні із суперниками, тож гра була принциповою. Переміг сильніший!

«На фінальній подачі у нас трохи тремтіли руки, але ми перебороли себе, і виграли! – поділилися враженнями Ангеліна Хміль та Тетяна Лазаренко, — Коли стояли на п’єдесталі пошани, відчували гордість за свою країну, за себе за свою напарницю. Така ейфорія чути гімн України на свою честь! Емоції переповнювали».

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Достойное вниманияСВЯЗАННЫЕ
Рекомендуется Вам