Зруйновані будинки — чи будуть ще трагедії?

- Advertisment -

Зруйновані будинки — чи будуть ще трагедії?

Аліна Бєломийцева
Поки наша влада запевняє нас, що Україна — це сучасна країна, в деяких містечках просто руйнуються будинки. Десятки людей загинули, деякі просто залишилися під обвалом будинка, а тисячі людей лишилися зовсім без житла.
22 червня в Києві на вулиці Крушельницькій стався вибух в будинку між четвертим та сьомим поверхом. Без житла залишилися майже 125 людей. Як повідомляє Київська мерія, люди тимчасово будуть перебувати в столичному інтернаті. Рятувальники, правоохоронці та швидка медична допомога за лічені хвилини прибули на місце події.
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зазаначив, що існує дві причини обвалу будинка: вибух газу та вибухового пристрою. Деякі жителі кажуть, що 16 червня приходила газова служба перевіряти будинок , і після того почали чути неприємний запах газу. А деякі жителі розповідають, що після вибуху був специфічний запах, який характерний саме для вибухових пристроїв. Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження за порушенням правил безпеки при поводженні з газом, що призвело до тяжких наслідків та летальних випадків.
Люди швидко встигли забрати документи, гроші на речі першої необхідності. Як повідомив мер Києва Володимир Кличко, пошкоджений під’їзд знесуть, а його мешканцям обіцяють купити нові квартири за виділені гроші.
Майже два тижні тому в Одесі сталася аналогічна ситуація. Це вже третій випадок з обвалом будинків. 10 червня по вулиці Ясній, обрушилася частина чотирьохповерхового будинку, який був побудований в 1912 році. Як стало відомо, мешканці цього будинку зверталися до місцевої влади через те, що в їх на першому поверсі з’явилися тріщини, але влада ніяк не відреагувала. І ще однією причиною вважають витік води в одній із квартир, яка була порожньою. Жителі неодноразово зверталися до комунальної служби з проханням вирішити цю проблему, але звісно ніхто не відреагував на прохання мешканців. Міська влада взагалі каже,що до них ніхто не звертався і будинок не вважається аварійним.
Отже, будинки наші продовжуються руйнуватися, а наша влада навіть не визнає те, що ці будинки є аварійними і не сприйнятими для мешкання. Редакція газети «Горожанін-Інформ» буде далі слідкувати за детальною інформацією з приводу зруйнованих будинків в Одесі та Києві.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Достойное вниманияСВЯЗАННЫЕ
Рекомендуется Вам