Фестиваль брендів

0

У парку «Дубовий гай»  відбувся перший  фестиваль регіональних брендів «Made in zp». Участь приймали 80 підприємців з місцевою реєстрацією.

Відвідувачі могли побачити та скуштувати безліч смаколиків та унікальних товарів, які виготовляють у регіоні. Окрім можливості оцінити та придбати продукцію, також було організовано кілька локацій для дитячих розваг, ще провели розіграш призів для дорослих гостей фестивалю. Не обійшлось й без цікавих лекцій від експертів про відповідальне споживання.

Фестиваль запорізьких брендів створили для популяризації локальних виробників товарів та послуг серед мешканців і гостей міста. Його ініціювали самі підприємці, а така ідея отримала підтримку від Запорізької обласної ради, обласної державної адміністрації та Регіонального фонду підтримки підприємництва у Запорізькій області. Захід проходить в рамках обласної програми розвитку малого і середнього підприємництва.

Для тих, хто не встиг відвідати фестиваль є приємні новини, кожні вихідні вересня на площі Маяковського будуть проходити гастрономічні ярмарки:

  • 11-12 вересня — традиційний сьомий «Всеукраїнський фестиваль домашньої консервації у Запорожжі»;
  • 18-19 вересня — фестиваль «Щедра осінь: Свято врожаю у Запорожжі»;
  • 25-26 вересня — «Крафтова ярмарка у Запоріжжі».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь