НовиниПобутова техніка, мотоцикл, фірмовий одяг: громадяни України можуть безоплатно...

Побутова техніка, мотоцикл, фірмовий одяг: громадяни України можуть безоплатно отримати майно

-

Побутова техніка, мотоцикл, фірмовий одяг: громадяни України можуть безоплатно отримати майно

В Україні пропонують безкоштовно передати охочим побутову техніку, двоколісний транспорт, тренажер, фірмовий одяг та інше майно. Все це було конфісковано Державною виконавчою службою, пройшло аукціон і тепер роздається громадянам на безоплатній основі.

Про це повідомили на Facebook-сторінці міністерства юстиції України.

Що можна отримати? Йдеться про 4 велосипеди, мотоцикл SPARK, 318 одиниць одягу різних торгових марок, пральну машину «LG F2WN4S6S0», тренажер «Life Fitness Hammer Strenght», 300 одиниць поворотних механізмів, 938 одиниць комплектуючих до комп’ютера.

Куди і коли подавати заявку? Оскільки доля даного майна розглядалася у волинських судах, саме туди слід направляти запит-заявку для безкоштовного отримання товарів. Зразок такої заяви можна знайти на сайті «СЕТАМ», надіслати її потрібно до 13 травня.

Щоб претендувати на пральну машину, велосипеди, комплектуючі для комп’ютерної техніки та поворотні механізми, потрібно подавати заявку за такою адресою: 43000, Волинська область, Луцьк, Луцький район, вулиця Володимирська, 1, тел. (0332) 78-46-60, e-mail: [email protected]

А якщо бажаєте отримати байк, слід звертатися сюди: 45200, Волинська область, місто Ківерці, вулиця Шевченка, будинок. 6, тел.: (03365) 3-28-34, (03365) 2-15-70, електронна пошта: [email protected]

Претендувати на безоплатну передачу майна можуть:

  • військові формування;
  • заклади охорони здоров’я;
  • установи, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; дитячі будинки сімейного типу; прийомні сім’ї; деякі будинки дитини при установах виконання покарань.

Важливо! Військовим частинам для того, щоб отримати безоплатну передачу спершу треба зв’язатися з обласними військовими комісаріатами та відповідними обласними, районними державними адміністраціями. Саме ці суб’єкти готують внутрішні документи для вилучення майна (наряд). Після цього складається тристоронній акт про вилучення майна, сторонами якого є ДП «СЕТАМ», відповідний комісаріат та особа яка приймає майно (визначена у наряді).

 

 

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам